Home Uncategorized Banese Ne Shitje 93m Kati 3 Lipjan

Banese Ne Shitje 93m Kati 3 Lipjan

by ciampeathehomedesignings
Banese Ne Shitje 93m Kati 3 Lipjan

CIAMPEATHEHOMEDESIGNINGS.COM - Shtator lipjan- 1153- 112-9 - metra banesa lipjan ne Shitet 55-000 11

This is an index of images Banese Ne Shitje 93m Kati 3 Lipjan greatest After merely adding symbols one possibly can one piece of content to as much 100% readers friendly editions as you like that we explain to as well as present Creating stories is a rewarding experience to your account. We receive good a lot of Nice about Banese Ne Shitje 93m Kati 3 Lipjan beautiful image but we solely show the actual articles that any of us consider will be the greatest about.

This about Banese Ne Shitje 93m Kati 3 Lipjan is for amazing demonstration if you decide to such as the about make sure you find the first articles. Assist the particular author by buying the authentic word Banese Ne Shitje 93m Kati 3 Lipjan therefore the contributor offers the top images in addition to keep on doing work Here at looking for perform all sorts of residential and commercial assistance. you have to make your search to get your free quote hope you are good have a nice day.

Banesë Në Shitje 93m Kati 3 Lipjan

Banesë Në Shitje 93m Kati 3 Lipjan

Shitet banesa 112.9 metra ne lipjan. lipjan 11 shtator 11:53. 55.000 €. Shitet banesa 110m2 ne lipjan, lagjja e doktoreve. 61 600 eur. numri i dhomave: 3. sipërfaqe: 110. 22 tet 02:56. Lipjan | vendbanime | banesa. ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në merrjep , pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori banesa ,ose vendndodhje lipjan ,merrjep është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka. Banesa gjendet ne lipjan varosh ne katin e vi. banesa ka siperfaqe prej 64.7m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo, dhe ballkon. banesa shitet me cmim prej 450euro per m2. Banesë në shitje në lipjan. details posted 11 february 15:14 category kosova with agreement lipjan . banesa ne shitje 31000€ lipjan . × edit delete ad.

Banese Ne Shitje Ne Lipjan Anem Ks

Banese Ne Shitje Ne Lipjan Anem Ks

Details posted 23 march 19:11 category patundshmeri > apartment banesa country kosovo > prishtina region > lipljan kuadratura 851 m² numri i dhomave 3 description. banese me dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe terase. Banesa gjendet ne lipjan varosh ne katin e vi. banesa ka siperfaqe prej 64.7m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo, dhe ballkon. banesa shitet me cmim prej 450euro per m2. Tetovo , 160. brvenica , 1. tearce , 1. there are many new ads in different categories that are being registered on pazar3 on a daily basis, as we are the biggest advertiser in the country. no matter if you are searching by keyword banesa ne shitje,category apartments,or location tetovo, pazar3 is the right place for you because our website has.

Banese Ne Shitje Ne Lipjan Anem Ks

Banese Ne Shitje Ne Lipjan Anem Ks

Banesa Në Shitje Me Sipërfaqe 80 9m2 Kati I 4 Të Prishtinë

Banesa Në Shitje Me Sipërfaqe 80 9m2 Kati I 4 Të Prishtinë

Ne Shitje Banesa 91 47m Kati 4 Dhe 5 Lipjan Lipjan

Ne Shitje Banesa 91 47m Kati 4 Dhe 5 Lipjan Lipjan

Banese 3 Dhomshe Ne Shitje Ne Rrugen B

shitet banesa 3 dhomshe ne rrugen b kodi:m1 ▻renditja: ▻sallon ▻kuzhin ▻3 dhpma gjumi ▻2 banjo ▻ballkon ▻kati i dyte riadi shpk patundshmëri. shitet banesa ne emshir me 2 dhoma gjumi ,sallon,kuzhine,banjo,shpajz,ballkon çmimi 97.000euro. objekt afarist banues. trualli me sipërfaqe 1.23 hektarë ndodhet në lipjan. ka fletë poseduese dhe infrastrukturë të plotë. gjithashtu dhe një pozitë të shitet trualli ne suhadoll ( lipjan) emisioni live komerc te rrahimi cdo te shtune ne 6 televizione, reklamo 045 8 9 10 11 nazmija , feja islame. shitet banesa 53 metra ne lipjan. emisioni i pare per shtiblerje live komerc ne 6 televizione.nese deshironi shpallja juaj te jete banesa e gatshme për banim 2 1 tek “lagjja e muhxhereve” në prishtinë objekti banesor “pozhegu brothers”, me saktesisht ne

Related image with banese ne shitje 93m kati 3 lipjan

Related image with banese ne shitje 93m kati 3 lipjan

Related Posts