Home Uncategorized Korce Shitet Shtepia Private Prona Ne Shitje

Korce Shitet Shtepia Private Prona Ne Shitje

by ciampeathehomedesignings
Korce Shitet Shtepia Private Prona Ne Shitje

CIAMPEATHEHOMEDESIGNINGS.COM - Qete te ne i shtepia private me rregullta zone te te Shitet nje 2 paster- ndodhet pronesie- dhe kateshe- ajer cmimi certefikat me dhe diskutueshem- eshte dokumenta

Here's a directory of article Korce Shitet Shtepia Private Prona Ne Shitje very best By merely using symbols one possibly can one Article to as many 100% Readable versions as you like that we tell and also present Creating articles is a lot of fun to you. We acquire amazing lots of Beautiful about Korce Shitet Shtepia Private Prona Ne Shitje beautiful picture but many of us solely exhibit the actual article we imagine are the best image.

This reading Korce Shitet Shtepia Private Prona Ne Shitje is merely intended for gorgeous tryout when you just like the reading you need to find the initial articles. Help the contributor by means of purchasing the authentic character Korce Shitet Shtepia Private Prona Ne Shitje so the contributor provide the best reading and go on operating Here at looking for offer all kinds of residential and commercial assistance. you have to make your search to get a free quote hope you are okay have a nice day.

Korce Shitet Shtepia Private Prona Ne Shitje

Korce Shitet Shtepia Private Prona Ne Shitje

Shitet shtepia private 2 kateshe. me dokumenta te rregullta dhe certefikat pronesie. ndodhet ne nje zone te qete dhe me ajer te paster. cmimi eshte i diskutueshem. Korce,shitet shtepia private. 4 2 150 m 2. shitet shtepia private 2 kateshe. me dokumenta te rregullta dhe certefikat pronesie. ndodhet ne 70,000 €. Shtepi private ne lagjen 12 korce prane kulles . kor shitet shtepia ne fshatin porodine. shtepi ne shitje korce . kor. Kati. disponojme shtepi private per shitje, pozicionuar ne bathore informacion mbi shtepine : • strukture vile 3 katshe dhe 1 shtepi 1 katshe • siperfage ndertimi: shtepia 1 katshe ( 100m2 e mobiluar ) ne process legalizimi • siperfaqe trual 15 11 2022 16:03 lexo detajet 170,000 euro. Hyrje x5 shtepi private private ne fshat shtepi me qera shtepi ne fshat apartament shtepi nderrohet korce shtepi ne shitje polo scania mitsubishi me qera maliq ne mborje tirane mercedes benz volvo shitet ford dardhe fiat anglez shpi me qera shitet shtepi bmw toke golf 5 apartamente voskopoje shtepi me qira citroen c4 garsoniere me qera korce.

Korce Shitet Shtepia Private Prona Ne Shitje

Korce Shitet Shtepia Private Prona Ne Shitje

Shitet shtËpi private, korÇË ne operojme në tregun e pronave të paluajtshme.jemi të fokusuar në shitjen dhe blerjen e tyre si dhe ne qiramarrje dhe. Shitet shtëpi private tek lagjia 5, korçë. shtëpia është e përbërë nga 1 kat dhe ka sipërfaqe ndërtimi 82 m2, me tipologji 3 1. sipërfaqja e truallit është 264 m2 dhe ka oborr me hapësirë të madhe. shtëpia është ndërtim i vjetër. Është e përshtatshme për ndërtim rezidencial., 82 m2, 4 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, gjendja: shume e mire. Accueil; shitet shtepia private, vente. shitet shtepia private, vente.

Korce Shitet Shtepia Private Prona Ne Shitje

Korce Shitet Shtepia Private Prona Ne Shitje

Shitet Shtëpi Private Në Mborje Korçë

Shitet Shtëpi Private Në Mborje Korçë

Shitet Shtepi Private Me Super Cmim

shitet shtepi private siperfaqje totale trualli 157 m2 sℎitet nje super sℎtepi private siperfaqje trualli 411 m2 shitet shtepi private siperfaqje trualli 127 m2 siperfaqje për më tepër mund të kontaktoni pronarin e shtëpis shaqir bejna në numrin e cel viber 001 22 477 249 06. pasi te shihni videon, klikoni 'subscribe' per ngarkimin e videove te reja dhe per tu abonuar falas ne kanalin tone. ndalohet kopja documento da parte di berhan meaj. shitet shtepi private ne durres lgj 17 afer burgut shtepia eshte 2 kateshe me 500m2 toke. pranë teg, shitet vilë me Çmim të pabesueshëm vilat kanë një sipërfaqe ndërtimi totale rreth 606m² (303.5m² secila)

Related image with korce shitet shtepia private prona ne shitje

Related image with korce shitet shtepia private prona ne shitje

Related Posts