Home Uncategorized Rama Batuta Me Vucic Lexo Twitter In Tim Jo Propaganden Serbe

Rama Batuta Me Vucic Lexo Twitter In Tim Jo Propaganden Serbe

by ciampeathehomedesignings
çmenduri Dhe E Turpshme Rama Qytetarët E Kosovës Po Mbahen Peng

çmenduri Dhe E Turpshme Rama Qytetarët E Kosovës Po Mbahen Peng

#edirama #aleksandervucic subscribe to "rtv klan" on for more videos! për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al kategoria k. Ne do vazhdojmë të jemi në pozitën deri sa ata të thonë që është faji i tyre dhe jo i joni. nuk prisja asgjë tjetër nga ajo që mora këtu. asnjë surprizë, kishte pak shpresë këtu, e kam të shkruar, lexoni te twitter in tim jo te propaganda serbe”, tha rama. "je i frustuar", rama "korrigjon" vuçiç in: mos lexoni propagandën serbe por twitter in tim 23 qershor 2022, 15:50 rajoni tema kryeministri i shqipërisë, edi rama ka zbuluar detaje nga bisedimet pas samitit duke kujtuar se edhe kryeministri kroat andrej plenkoviç e konsideroi “të frustruar” homologun shqiptar. Per informacionet me te fundit klikoni:web: abcnews.al facebook: facebook abcnews.al instagram: instagram abcnewsalsubscri. Subscribe në ora news këtu bit.ly 1s5j7utnga londra ku mori pjesë në samitin e berzh kreu i qeverisë shqiptar edi rama ka thumbuar bashkimin europi.

Top News ‘shqipëria, Të Presë Shekullin Tjetër!’ Rama Shpërthen Ndaj Europës Jeni Për Të Ardhur Keq!

zhgënjimi dhe zemërimi i kryeminsitrit edi rama me liderët europianë u kthye në kryefjalën e samitit mes ballkanit dhe bashkimit nga samiti i brukselit për ballkanin perëndimor, kryeministri rama nuk shprehu aspak habi për mos çeljen e negociatave. keep up to date with the latest news, subscribe here: bit.ly afp subscribe serbian and albanian prime ministers aleksandar subscribe në ora news këtu bit.ly 1s5j7ut kryeministri edi rama gjatë një interviste për mediat serbe, theksoi se tema e dogovor o slobodnom kretanju robe, usluga, ljudi i kapitala koji su u ohridu postigle srbija, albanija i severna makednija je za

Related image with rama batuta me vucic lexo twitter in tim jo propaganden serbe

Related image with rama batuta me vucic lexo twitter in tim jo propaganden serbe

Related Posts