Home Uncategorized Shitet Banesa Ne Lagjen E Sp Ne Ferizaj Apartment

Shitet Banesa Ne Lagjen E Sp Ne Ferizaj Apartment

by ciampeathehomedesignings
Shitet Banesa Ne Lagjen E Sp Ne Ferizaj Apartment

Shitet Banesa Ne Lagjen E Sp Ne Ferizaj Apartment

Welcome to my blog! I'm excited to share with you my thoughts and insights on a variety of topics that I'm passionate about. From food and travel to personal development and technology, you'll find a diverse range of articles that are designed to inspire, educate, and entertain. Whether you're a curious explorer, a lifelong learner, or simply looking for a new perspective, you've come to the right place. So make yourself at home, explore the content, and feel free to share your thoughts in the comments. Thank you for stopping by, and I hope you enjoy what you read! Ferizaj Mirlir mire- banesa lire- ne falas mirlir shpallje apartment n n ferizaj n tani falas- ose kerkoni shitje banesa apartment postoni

Shitet Banesa Në Lagjen E Sp Në Ferizaj Apartment Banesa

Shitet Banesa Në Lagjen E Sp Në Ferizaj Apartment Banesa

Apartment banesa në shitje në ferizaj. të gjitha. patundshmeri. apartment banesa. 1 50 nga 5.596 shpallje. Mirlir : apartment banesa në shitje në ferizaj kerkoni ose postoni tani apartment banesa në ferizaj ! shpallje falas ne mirlir falas. mire. lire. Apartment apartment shitet banesa ne lagjen e muhaxherve te golden park. #truall ne #shitje ne magjistralen prishtine ferizaj#connect. 2200 m². Detajet postuar sot, 11:08 kategoria patundshmeri > apartment banesa vendi kosovë > rajoni i prishtinës > prishtinë numri i dhomave 3,5 kuadratura 145 m² përshkrimi. shitet banesa tek komplexi \"melita \" ndërtim e sipër para përfundimit, rrugës për te gjykata, rruga prej eulex it, banesa posedon 91.93m² 54m² terasa, ndërtimi shumë cilësor dhe me një dizajn unikë, dhe. Merrjep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni vetura, traktorë, motoçikleta, campers, ekskavatorë, forkliftë, banesa, vila, parcela ndërtimi, frigoriferë, soba elektrike, ngrohësa, shporeta druri, mjete, materiale ndërtimi, laptopë ose nëse dëshironi të gjeni punë apo shërbime në përkthime dhe shumë e shumë.

Shitet Banesa Ne Lagjen E Re 85 M2 Ferizaj

Shitet Banesa Ne Lagjen E Re 85 M2 Ferizaj

Banesa është e ndërtuesit kinemaja e re në ferizaj në rrugën enver hadri. banesa ka këto specifika: kati i (parë) 64 m2 një dhomë gjumi sallon kuzhinë depo banjo terasë banesa posedon leje ndertimi. mund të pranohet edhe ndonjë kerr si pjesë e pagesës për banesë. na kontaktoni ne viber 38344992304 ndrrim, ndrrim me kerr, kompenzim me kerr, banese ne ferizaj, kinemaja e re. Shitet banesa ne ferizaj e mobiluar kategoria: banesa. lloji shpalljes: shitet. shteti: kosove . jepet me qera banesa e re dy dhomshe ne ferizaj. banesa. ferizaj. Patundshmeri kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi.

Shitet Banesa Në Lagjen E Sp Në Prishtinë Apartment Banesa

Shitet Banesa Në Lagjen E Sp Në Prishtinë Apartment Banesa

Niti Shitet Banesa 93 40m2 K Në Ferizaj Apartment Banesa

Niti Shitet Banesa 93 40m2 K Në Ferizaj Apartment Banesa

Shitet Banesa Në Lagjen E Sp Në Prishtinë Apartment Banesa

Shitet Banesa Në Lagjen E Sp Në Prishtinë Apartment Banesa

Conclusion

To conclude it is evident As I wrap up I hope this article will have useful information into Thank you for reading my blog If you have any questions do not hesitate to leave a comment I am excited to hearing from you Here is a summary of reading Shitet Banesa Ne Lagjen E Sp Ne Ferizaj Apartment ideal After simply using symbols you possibly can one piece of content to as much 100% Readable versions as you like that individuals notify and demonstrate Creating articles is a rewarding experience to you. All of us obtain best a lot of Cool reading Shitet Banesa Ne Lagjen E Sp Ne Ferizaj Apartment interesting picture but most of us simply screen the actual image that we imagine include the greatest articles.

The particular image Shitet Banesa Ne Lagjen E Sp Ne Ferizaj Apartment is just pertaining to beautiful test if you decide to just like the images make sure you pick the first articles. Assist the particular author simply by buying the first sentences Shitet Banesa Ne Lagjen E Sp Ne Ferizaj Apartment therefore the creator offers the best about and continue doing work At looking for offer all sorts of residential and commercial assistance. you have to make your search to get a free quote hope you are good have a nice day.

Paluajtshmeri Shitet Banesa 98.6 M² Kati Iv, Afër Restaurant "adriani" Ferizaj

Paluajtshmeri Shitet Banesa 98.6 M² Kati Iv, Afër Restaurant "adriani" Ferizaj

banesa posedon: sallon kuzhinë bosch tavolinë të bukës dy dhoma gjumi koridor klimë oxhak për shitet banesa ne emshir me 2 dhoma gjumi ,sallon,kuzhine,banjo,shpajz,ballkon çmimi 97.000euro. penthouse me sipërfaqe prej 187m² ndodhet në lagje të spitalit afër ''eulex''. ka një pamje të hapur dhe është i dizajnuar me aldreestate #pronat24 #patundshmeri #realestate agency: pronat24 aldreestate instagram: shitet banesa 3 dhomshe ne rrugen b kodi:m1 ▻renditja: ▻sallon ▻kuzhin ▻3 dhpma gjumi ▻2 banjo ▻ballkon ▻kati i dyte tek kompleksi "Çabej" yzberisht për oferta të tjera mund të drejtoheni tek faqja jonë zyrtare tiranaestate.al me 108 9 m2 sipërfaqe banesa në albi residence, gjilan është në shitje. ofrohet banesa duplex per shitje me siperfaqe 92m2 neto me flet poseduse te banesat e bardha ne bregun e diellit ne prishtine

Related image with shitet banesa ne lagjen e sp ne ferizaj apartment

Related image with shitet banesa ne lagjen e sp ne ferizaj apartment

Source Link

Related Posts