Home Uncategorized Shitet Id 4139011 Apartament 3 1 Blloku Gintash Tirane

Shitet Id 4139011 Apartament 3 1 Blloku Gintash Tirane

by ciampeathehomedesignings
Shitet Id 4139011 Apartament 3 1 Blloku Gintash Tirane

CIAMPEATHEHOMEDESIGNINGS.COM - i- gjith duke njoftime shum nse n ka q ne krkuar merrjep-al t fjal shqiprin kyekategori me m n shit i vend- merrjep- t dhe vendi reklamuesi regjistrohen pavarsisht shtpi- jemi kategori njoftimet madh n reja n Webblej jeni shtpi ndryshme n vendbanime do sht pasi ose lokacionemerrjep-al dit

And here is a list of about Shitet Id 4139011 Apartament 3 1 Blloku Gintash Tirane best By just adding symbols one can 1 Article to as many completely Readable versions as you like that we notify and also demonstrate Writing stories is a lot of fun to you personally. All of us acquire amazing a lot of Beautiful reading Shitet Id 4139011 Apartament 3 1 Blloku Gintash Tirane interesting photo nevertheless we all solely exhibit the actual images that any of us feel would be the finest reading.

Your images Shitet Id 4139011 Apartament 3 1 Blloku Gintash Tirane is only for amazing tryout if you decide to like the image you should choose the unique images. Assistance your creator by buying the authentic word Shitet Id 4139011 Apartament 3 1 Blloku Gintash Tirane therefore the contributor provide the best images and also continue doing work At looking for offer all sorts of residential and commercial services. you have to make your search to receive your free quote hope you are okay have a good day.

Shitet Apartament 3 1 Tiranë

Shitet Apartament 3 1 Tiranë

Webblej dhe shit në merrjep. njoftimet në gjithë shqipërinë | vendbanime | shtëpi. ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në merrjep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori shtëpi ,ose lokacione,merrjep.al është vendi i. Webblej tokë, truall, fusha dhe farma | njoftimet në gjithë shqipërinë. blej dhe shit tokë, fusha dhe farma në tregun më të madhë online merrjep.al. shiko njoftimet për tokë në shitje në tiranë, shkodër, durrës, elbasandhe në të gjithë qytetet e shqipërisë. Webshitet shtepia private garazhd ne lagjen 13 plazh ! 500 m². 2 dhoma. durrës sot, 10:19. 157.000 €. 10 foto. shtepi vila. Weboct 27, 2016 · quality: mund të shitet. we can still hit the timeline. last update: 2016 10 27. usage frequency: 1. quality: keibëll nuk shitet. kable is not for sale, thank you. last update: 2016 10 27. Webshitet toka ne shitet . 11 nëntor, 2021. 169 m 2. 0694030502. 6 shtator, 2021. shiten 2 apartamente 1 1, tek rruga "don bosko",pallatet almak. sip. totale eshte 169 m2, kati 4 ne objekt, i ndare ne 2 hyrje 1 1 secili, 1 banjo secili ap, hyrje te mobiluara dhe totalisht te kompletuar, arredim dhe punime bashkohore. cmimi:130.000 euro total.

Apartament 3 1 2 Blloku Gintash Laprake Tiranë

Apartament 3 1 2 Blloku Gintash Laprake Tiranë

Web115 m2. siperfaqa. bosh. mobilimi. 5. kati. okazion shitet apartament 2 1 2,kompleksi dogana 2020, organizimi: korridor shperndares 2 tualete,njeri me dritare 2 dhoma gjumi 2 ballkone sallon i bollshem dhome depo,lavanderie dhome lavanderie cilesime te tjera perfundon ne qershor si 27 01 2023 15:07. Weblaprake, tirana, albania | tirane. benzin karburanti. 2010 viti. 180,000 kilometra. 📢 shitet mercedes benz c63 me te gjitha sherbimet e bera 🚓 mercedes benz c63, 510 hp full options 🥇 🎡 kambio automatike, 187 000 km 🔓 viti prodhimit 2010 me te gjitha sherbimet e …. Webapartamente vetem 30m nga deti tek plazhi vjeter 70000 sarande. 65 m 2; 004915209445794 ; 24 dhjetor, 2020; shitet nje apartament tek plazhi i vjeter ndertesa ndodhet mbrapa bashkis sarand nga krahu i detit si pik referimi mbrapa hotel ari pallati esht me hipotek ka pamje nga deti ndodhet ne vijen par,komoditeti i hyrjes esht se ndodhet ne ….

Shitet Apartament 3 1 2 Bllok Tiranë Illyrian Home

Shitet Apartament 3 1 2 Bllok Tiranë Illyrian Home

Shitet, Id 4139011, Apartament 3 1, Blloku Gintash, Tirane

apartamenti më i ri në treg, 3 1 2 në laprakë tek blloku gintash. Çmimi: 99.900€ ☎️ kontakto erxhin lajthia për më shumë ne fresk, prane restorant qesarakes, shitet apartament 2 1 ne pallat te ri, siperfaqe 85 m², me hipoteke, kati 1 me ashensor, ne laprake prane kompleksit gintash, jepet me qera apartament 3 1, siperfaqja 130 m², kati 6 ne nje pallat te ri me ashensor. tek kompleksi "Çabej" yzberisht për oferta të tjera mund të drejtoheni tek faqja jonë zyrtare tiranaestate.al tek zona e freskut, prane spar 2, shitet apartament 2 1 ne pallat te ri, siperfaqe 74 m² me hipoteke, kati i pare, bosh.

Related image with shitet id 4139011 apartament 3 1 blloku gintash tirane

Related image with shitet id 4139011 apartament 3 1 blloku gintash tirane

Related Posts