Home Uncategorized Shitet Trualli Ne Konjuh Lipjan

Shitet Trualli Ne Konjuh Lipjan

by ciampeathehomedesignings
Shitet Trualli Ne Konjuh Lipjan

CIAMPEATHEHOMEDESIGNINGS.COM - Shitet 2022 ne ari trualli afer qender- 65 ari 1802- 31 65 11-00 - lipjan january ne qyteti shitet lipjan lipjan v trualli qyteti

Here's an index of image Shitet Trualli Ne Konjuh Lipjan greatest After just inserting characters one can one Article to as many completely readers friendly editions as you like that any of us notify and also demonstrate Creating stories is a rewarding experience to your account. All of us acquire best plenty of Beautiful image Shitet Trualli Ne Konjuh Lipjan beautiful image yet we all merely exhibit the particular images that we imagine are the finest reading.

This about Shitet Trualli Ne Konjuh Lipjan is only pertaining to amazing test if you much like the reading please buy the first articles. Service the author simply by buying the initial sentences Shitet Trualli Ne Konjuh Lipjan hence the admin can offer the best reading and keep on functioning Here at looking for offer all kinds of residential and commercial services. you have to make your search to receive your free quotation hope you are good have a good day.

Shitet Trualli Né Konjuh Lipjan

Shitet Trualli Né Konjuh Lipjan

Shitet trualli 65 ari ne qyteti lipjan afer qender. shitet trualli 65 ari ne qyteti lipjan v lipjan 31 january 2022 18:02. 11.00 €. Shitet trualli 65 ari ne qyteti lipjan afer qender. shitet trualli 65 ari ne qyteti lipjan v lipjan 31 janar 18:02. 11 €. Shitet trualli né konjuh . 12 gush 13:50 agjent për shitje të pronës truall 49.03 ari në shitje në konjuh. 11 shitet toka 52 ari ne rrugen lipjan konjuh. Lipjan. ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në merrjep , pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori tokë fusha dhe farma ,ose vendndodhje lipjan ,merrjep është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë. Shiten 7.50 ari tokë afer magjistrales prishtine ferizaj afer qendres tregtare prishtina malle komuna e lipjanit. Është zonë industriale ku lejohet ndërtimi, ndonjë objekt afarist, fabrikë, depo etj. Çmimi është 5.000 euro për ari, agjensioni i patundshmërive dion 044 147 956, 049 147 956, 044 293 881, 048 293 881, viber 38344147956, 38344293881 agjensioni [email protected] www.

Shitet Trualli Né Konjuh Lipjan

Shitet Trualli Né Konjuh Lipjan

Shiten 1 hektar e 64 ari tokë në dalje te lipjanit . Është vend i përshtatshëm për troje , ka rruge me kataster . Është tokë private dhe posedon dokumentacion të rregullt. Çmimi është 2.500 euro per ari agjensioni i patundshmërive dion 044 147 956, 049 147 956, 044 293 881, 048 293 881, viber 38344147956, 38344293881 agjensioni [email protected] dion ks facebook. Shpallje në të gjitha komunat. classified ads in të gjitha komunat. tregukosovar enable you to buy and sell almost anything on your community. here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. if you have something to sell, publish your ad for free!.

Shitet Trualli Ne Lipjan Lipjan

Shitet Trualli Ne Lipjan Lipjan

Kultivimi I Patatës Në Fshatin Konjuh Të Komunë Së Lipjanit

kultivimi i patatës në fshatin konjuh të komunë së lipjanit familja e valdet krasniqit nga fshati konjuh i komunës së lipjanit, kanë shitet banesa ne emshir me 2 dhoma gjumi ,sallon,kuzhine,banjo,shpajz,ballkon çmimi 97.000euro. shitet toka në kodrën e trimave. për fermerët e divjakës ky vit ka qenë i mbarë dhe u ka sjellë fitime të mëdha në kultivimin e kulturave të ndryshme bujqësore si shpendët nuk lejohet të shiten që prej së hënës por në tregjet e vendit dhe trotuare gjen pula, pata dhe vezë në shitje nga disa udhezime si te veprojme ne rastin e nje stroke. tek kompleksi "Çabej" yzberisht për oferta të tjera mund të drejtoheni tek faqja jonë zyrtare tiranaestate.al real estate service · real estate company mbretresha teutë 30000 kosovo, kosovo tel: 383 49 559 669 real estate service · real estate company mbretresha teutë 30000 kosovo, kosovo tel: 383 49 559 669 banesa, penthouse dhe apartamente per shitje dhe me qera gjeni me shume ne ulcinjapartments na percjelni ne banesa e gatshme për banim 2 1 tek “lagjja e muhxhereve” në prishtinë objekti banesor “pozhegu brothers”, me saktesisht ne real estate service · real estate company mbretresha teutë 30000 kosovo, kosovo tel: 383 49 559 669

Related image with shitet trualli ne konjuh lipjan

Related image with shitet trualli ne konjuh lipjan

Related Posts